FIRMA JEST JAK CZŁOWIEK.

 

Musi mieć charakter, mądrze mówić, dobrze wyglądać i spełnia marzenia. To najlepsza droga do klienta. Nie błądź jak dziecko we mgle, dobrze wiesz, że Twoja firma musi mieć markę.

WSPÓŁPRACA. TY PROWADZISZ BIZNES, JA TWORZĘ MARKĘ.

 

Projektuję logo, stronę www, materiały reklamowe.

Fotografuję. Piszę teksty, tworzę hasła reklamowe.

Buduję formę i sposób komunikacji z klientem.

 

Nasza współpraca wygląda prosto. Ty zajmujesz się firmą, działasz, wdrażasz produkty, spotykasz się z klientami, sprzedajesz i zarabiasz. W tym czasie ja, projektuję Twoją firmę, dbam o jej wygląd, formę i przekaz. Sprawiam, że wyróżnia się ona wśród konkurencji i zyskuje specyficzny sposób komunikacji ze światem.

 

Od początku do końca towarzyszę w budowaniu marki firmy i doradzam w wyborze najlepszej drogi dla Twojego biznesu.

Starasz się wszystko ogarnąć i dajesz radę. Gratuluję! Ale jeśli masz z tym problem, to mam rozwiązanie. Zrobię to za Ciebie!

GDZIE WOLNOŚĆ? GDZIE NIEZALEŻNOŚĆ?

GDZIE KAWA I CIASTECZKA?

Zakładasz własny biznes. Produkt, sprzedaż, własna marka, marketing, social media, blog. Na początku drogi czujesz się jak dowódca epicentrum chaosu.  Chcesz zająć się produktem i sprzedażą, a Twój czas pochłania logo, partyzantka na social media i obmyślanie taktyki działań z klientem. Chcesz nadać firmie charakter, zbudować niepowtarzalną markę, ale nie wiesz od czego zacząć.

A może prowadzisz już działalność, ale nie wiesz jak nawiązać wyjątkową relację z klientami, aby Cię polecali i wracali po kolejne produkty? Rozumiem, że każdego dnia zadajesz sobie pytanie… Gdzie wolność? Gdzie niezależność? Gdzie kawa i ciasteczka? Gdzie spokojne śniadanie i poranna kawa w kafejce w promieniach letniego słońca. Tak przecież wygląda życie wolnego i niezależnego przedsiębiorcy! To prawda, ale wcześniej trzeba włożyć w biznes sporo energii, aby dać się poznać od najlepszej strony, zapewnić sobie miejsce na rynku i gromadę wiernych klientów. Za śniadanie i kawę trzeba przecież zapłacić.

 

JAK PRACUJĘ?

 

ROZMOWA

Zanim zabiorę się do pracy, musimy porozmawiać. Projektuję w oparciu o brief, który wspólnie przygotujemy popijając dobrą kawę i na początek swobodnie gawędząc o najlepszej roli Edwarda Nortona. Nie lubisz Nortona? Może być Johnny Depp. W każdej branży najważniejszą rzeczą jest informacja. Projektowanie graficzne nie jest żadnym wyjątkiem. Już słyszę pomruki…. hmmm, pomysł jest najważniejszy. Dobrze, ale co wtedy, gdy pomysł jest świetny, ale kompletnie nie trafia w przekaz firmy, emocje klientów? Pomysł jest ważny i zajmuje pierwsze miejsce na podium, ale tuż obok siedzi informacja i macha nogami spokojnie czekając, aż ją wykorzystamy. Informacje dają wskazówki jak projektować i oszczędzają nasz czas. W trakcie rozmowy znajdziesz odpowiedź na 3 pytania: Czego chcesz? Czego potrzebujesz? Jaką funkcję ma to spełnić?

TO CZEGO CHCESZ, NIE ZAWSZE JEST TYM, CZEGO POTRZEBUJESZ

Bywa, że tak się zafiksujemy na punkcie jakiegoś pomysłu, że rzeczywistość do nas nie dociera. Dlatego budując markę Twojej firmy będę zadawać pytania, podpowiadać, wymyślać możliwe rozwiązania, po to aby na końcu było wiadomo jakiego projektu potrzebuje Twoja firma, by zapamiętały ją tłumy.

KONCEPCJA MARKI

PROJEKTOWANIE LOGO

Startuję na białej kartce papieru z ołówkiem w dłoni. Biała, płaska powierzchnia jest przestrzenią dla małych i dużych pomysłów. Punkt, linia, kształt, forma, kolor, faktura, fonty, słowa tworzą flow, który nada charakter twojej firmie. Przestrzeń jest bazą dla komunikacji wizualnej, werbalnej, a na dodatek wzbudza emocje. Na koniec naszej współpracy postanowisz wytatuować sobie logo firmy na ramieniu.

Ale zanim umówisz się w studio tatuażu, żeby cierpieć w imię budowania własnej marki, otrzymasz propozycję 3 projektów. Wybierasz jeden z nich, a ja w kolejnych dniach pracuję nad nim i udoskonalam tak, aby pasował na tatuaż :)

To jest czas na maksymalną kreatywność i mnóstwo konsultacji.

STRONA  INTERNETOWA

COPYWRITING

czyli teksty na stronę internetową i hasła reklamowe.

FOTOGRAFIA

GOTOWY PROJEKT

Na koniec współpracy przekazuję gotową markę  i tak wyposażona firma udaje się na podbój rynku. Proste.

CO ZYSKUJESZ?

Czas dla swojego biznesu i święty spokój. Jedna osobę, która zaprojektuje, sfotografuje, doradzi i ustali co trzeba.

Nie walczysz z wiatrakami, nie rozkminiasz po nocach o co chodzi w tym całym brandingu i nie uczysz się programów graficznych by zaprojektować logo. Prowadzisz spokojnie własną działalność i nie próbujesz zrobić wszystkiego w pojedynkę.

 

Jeśli rozpoczynasz działalność i nie wiesz od czego zacząć, aby wyróżnić się na rynku? Pomogę Ci zbudować nową markę, zaprojektuję logo, wizytówki, foldery, banery i wszystko co będzie potrzebne, by Twoja firma ruszyła na rynek podbojem.

 

A jeśli już działasz, ale Twojej firmie brak charakteru lub nie wygląda tak jak powinna – czas to zmienić. Zaprojektuję nowy look i przekaz tak, aby klienci zapamiętali właśnie Ciebie i zapomnieli o konkurencji.

Dzięki naszej współpracy, Twój biznes zyska

 

INTRYGUJĄCY CHARAKTER,

NONSZALANCKI WYGLĄD,

SWOBODNĄ I MĄDRĄ MOWĘ.

 

I właśnie o to chodzi!