JAK PRACUJĘ?

 

ROZMOWA

Zanim zabiorę się do pracy, musimy porozmawiać. Projektuję w oparciu o brief, który wspólnie przygotujemy popijając dobrą kawę i na początek swobodnie gawędząc o najlepszej roli Edwarda Nortona. Nie lubisz Nortona? Może być Johnny Depp. W każdej branży najważniejszą rzeczą jest informacja. Projektowanie graficzne nie jest żadnym wyjątkiem. Już słyszę pomruki…. hmmm, pomysł jest najważniejszy. Dobrze, ale co wtedy, gdy pomysł jest świetny, ale kompletnie nie trafia w przekaz firmy, emocje klientów? Pomysł jest ważny i zajmuje pierwsze miejsce na podium, ale tuż obok siedzi informacja i macha nogami spokojnie czekając, aż ją wykorzystamy. Informacje dają wskazówki jak projektować i oszczędzają nasz czas. W trakcie rozmowy znajdziesz odpowiedź na 3 pytania: Czego chcesz? Czego potrzebujesz? Jaką funkcję ma to spełnić?

 

TO CZEGO CHCESZ, NIE ZAWSZE JEST TYM, CZEGO POTRZEBUJESZ

I tutaj do akcji wkraczam ja, grafik – kreator rzeczywistości, który opowiada, podpowiada, wymyśla i zadaje pytania, po to aby na końcu było wiadomo jakiego projektu potrzebuje Twoja firma, by zapamiętały ją tłumy.

 

PROJEKTOWANIE

Startuję na białej kartce papieru z ołówkiem w dłoni. Biała, płaska powierzchnia jest przestrzenią dla małych i dużych pomysłów. Punkt, linia, kształt, forma, kolor, faktura, fonty, słowa tworzą flow, który nada charakter twojej firmie. Przestrzeń jest bazą dla komunikacji wizualnej, werbalnej, a na dodatek wzbudza emocje. Na koniec naszej współpracy postanowisz wytatuować sobie logo firmy na ramieniu.

Ale zanim umówisz się w studio tatuażu, żeby cierpieć w imię budowania własnej marki, otrzymasz propozycję 3 projektów. Wybierasz jeden z nich, a ja w kolejnych dniach pracuję nad nim i udoskonalam tak, aby pasował na tatuaż :)

To jest czas na maksymalną kreatywność i mnóstwo konsultacji.

 

GOTOWY PROJEKT

Na koniec współpracy przekazuję gotowy projekt  i tak wyposażona firma udaje się na podbój rynku. Proste.

Jeśli rozpoczynasz działalność i nie wiesz od czego zacząć, aby wyróżnić się na rynku? Pomogę Ci zbudować nową markę, zaprojektuję logo, wizytówki, foldery, banery i wszystko co będzie potrzebne by Twoja firma ruszyła na rynek podbojem.

A jeśli już działasz, ale twojej firmie brak charakteru lub nie wygląda tak jak powinna – czas to zmienić. Zaprojektuję nowy look i przekaz tak, aby klienci zapamiętali Ciebie i zapomnieli o konkurencji.

 

Dzięki naszej współpracy, Twój biznes zyska w wolnym przekładzie,

INTRYGUJĄCY CHARAKTER, NONSZALANCKI WYGLĄD, SWOBODNĄ I MĄDRĄ MOWĘ.

I właśnie o to chodzi!