Hello.

Zgłasza się Mana.

Grafik i fotograf z zawodu.

Z powołania…

BUNTOWNICZKA

OPTYMISTKA

MINIMALISTKA.

Nie zgadzam się, by życie mijało bez naszego udziału. Mam swoją przestrzeń i nie oddam jej bez walki.

Nawet gdy jest źle, to robię wszystko, żeby było dobrze.

Zamieniam „chcę” na „potrzebuję” i mam z tego wielką radość.

SHORT STORY

Powiadają, że własny biznes daje wolność i niezależność. Wiesz o czym mówię…

Spokojne śniadanie z rana. Poranna kawa i ciasteczka w pracy, w miłej kafejce, na dodatek w promieniach letniego słońca… Marzenie każdego. Tak wygląda piękne życie wolnego i niezależnego przedsiębiorcy! To prawda, ale wcześniej trzeba włożyć sporo energii i pracy, aby dać się poznać od najlepszej strony, zapewnić sobie miejsce na rynku i dość sporą gromadkę wiernych klientów. Za śniadanie i kawę trzeba przecież zapłacić.

A więc zakładasz własny biznes. Produkt, sprzedaż, własna marka, marketing, social media… i jeszcze dobrze byłoby pisać bloga. Na początku drogi możesz się czuć trochę jak dowódca epicentrum chaosu.  Chcesz zająć się tworzeniem produktu i sprzedażą, a Twój czas pochłania logo, partyzantka na social media i budowanie taktyki kontaktu z klientem. Chcesz nadać firmie charakter, zbudować niepowtarzalną markę, ale nie wiesz od czego zacząć. A może prowadzisz już działalność, ale nie wiesz jak nawiązać wyjątkową relację z klientami, aby Cię polecali i wracali po kolejne produkty? Rozumiem, że każdego dnia zadajesz sobie pytanie… Gdzie ta wolność? Gdzie niezależność?

 

Gdzie kawa i ciasteczka?

Starasz się wszystko ogarnąć i jeśli dajesz radę to, gratuluję.  Ale jeśli masz z tym problem, to ja mam dla Ciebie rozwiązanie. Zrobię to za Ciebie i dla Ciebie :)

 Proste rozwiązanie.

Ty zajmujesz się swoją firmą. Działasz. Wdrażasz produkty, spotykasz się z klientami. Sprzedajesz i zarabiasz pieniądze. Proste.

W tym czasie ManaFactory dba o wygląd, formę i przekaz Twojej firmy. Sprawi, że wyróżni się ona wśród konkurencji i zyska wyjątkowy sposób komunikacji z klientami.

Jak pracuję?

ROZMOWA

Zanim zabiorę się do pracy, musimy porozmawiać. Projektuję w oparciu o brief, który wspólnie przygotujemy popijając dobrą kawę i na początek swobodnie gawędząc o najlepszej roli Edwarda Nortona. Nie lubisz Nortona? Może być Johnny Depp. W każdej branży najważniejszą rzeczą jest informacja. Projektowanie graficzne nie jest żadnym wyjątkiem. Już słyszę pomruki…. hmmm, pomysł jest najważniejszy. Dobrze, ale co wtedy, gdy pomysł jest świetny, ale kompletnie nie trafia w przekaz firmy, emocje klientów? Pomysł jest ważny i zajmuje pierwsze miejsce na podium, ale tuż obok siedzi informacja i macha nogami spokojnie czekając, aż ją wykorzystamy.

Informacje dają wskazówki jak projektować i oszczędzają nasz czas. W trakcie rozmowy znajdziesz odpowiedź na 3 pytania: Czego chcesz? Czego potrzebujesz? Jaką funkcję ma to spełnić?

TO CZEGO CHCESZ, NIE ZAWSZE JEST TYM, CZEGO POTRZEBUJESZ

I tutaj do akcji wkraczam ja, grafik – kreator rzeczywistości, który opowiada, podpowiada, wymyśla i zadaje pytania, po to aby na końcu było wiadomo jakiego projektu potrzebuje Twoja firma, by zapamiętały ją tłumy.

PROJEKTOWANIE

Startuję na białej kartce papieru z ołówkiem w dłoni. Biała, płaska powierzchnia jest przestrzenią dla małych i dużych pomysłów. Punkt, linia, kształt, forma, kolor, faktura, fonty, słowa tworzą flow, który nada charakter twojej firmie. Przestrzeń jest bazą dla komunikacji wizualnej, werbalnej, a na dodatek wzbudza emocje. Na koniec naszej współpracy postanowisz wytatuować sobie logo firmy na ramieniu.

Ale zanim umówisz się w studio tatuażu, żeby cierpieć w imię budowania własnej marki, otrzymasz propozycję 3 projektów. Wybierasz jeden z nich, a ja w kolejnych dniach pracuję nad nim i udoskonalam tak, aby pasował na tatuaż :)

To jest czas na maksymalną kreatywność i mnóstwo konsultacji.

GOTOWY PROJEKT

Na koniec współpracy przekazuję gotowy projekt  i tak wyposażona firma udaje się na podbój rynku. Proste.

Jeśli rozpoczynasz działalność i nie wiesz od czego zacząć, aby wyróżnić się na rynku? Pomogę Ci zbudować nową markę, zaprojektuję logo, wizytówki, foldery, banery i wszystko co będzie potrzebne by Twoja firma ruszyła na rynek podbojem.

A jeśli już działasz, ale twojej firmie brak charakteru lub nie wygląda tak jak powinna – czas to zmienić. Zaprojektuję nowy look i przekaz tak, aby klienci zapamiętali Ciebie i zapomnieli o konkurencji.

 

+48 602 27 47 10

hello@manafactory.pl FORMULARZ KONTAKTOWY

Na koniec powiem Ci 5 rzeczy o mnie, które mogą Cię zupełnie nie interesować. Ale i tak je powiem!

Lubię zaskakujące sytuacje, w których z minuty na minutę trzeba zmienić swoje myśli i plany, aby ratować się przed katastrofą.

 

Planuję napisać książkę, ale mam w głowie za dużo bohaterów i żaden nie chce odejść na drugi plan.

 

Zamierzam zostać malarką, ale dopiero na emeryturze.

 

Uratowałam kilka domów przed wyburzeniem i szkołę przed zamknięciem. Bywa, że budzi się we mnie społecznik bestia. Kto podskoczy?

 

Gdyby ktoś miał wolne miejsce na promie kosmicznym, chętnie polecę na Marsa. Mam swoje ukryte powody.

 

PORTFOLIO

ZAPRASZAM