LOGO

 

Mana z Mana Facotory nie pracuje z klientem na zlecenie. Ona pracuje z klientem całą sobą. Czuje temat, czuje osobowość i z tego buduje wizualizację marki. Owszem, oczekuje, odpowiedzi na pewne pytania, ale ona dosłownie czyta między wierszami.

Zobaczysz, ona wyciągnie z Ciebie całe Twoje myślenie o firmie i obuduje to kolorami, grafiką i odpowiednimi pomysłami, wskaże drogę, podzieli się pomysłami. Nie mogłaś (czy też mogłeś) lepiej trafić. Serio! Zlecaj, mów jej co czujesz i czego chcesz, a za chwilę będziesz mieć świetnie wykonaną robotę. Polecam.

Magdalena Czuban

Skuteczna Kobieta

Współpraca z Maną to było wyzwanie dla mojej kreatywności. Dzięki jej pytaniom pierwszy raz musiałam tak uważnie spojrzeć na swoją markę – jaki ma być jej wizerunek, co chcę sobą reprezentować, jakie wartości są dla mnie najważniejsze? To był niezwykle inspirujący punkt wyjścia dla logo i całej identyfikacji wizualnej. A później było już tylko lepiej – twórcze dyskusje, kombinowanie z logo, wybieranie kolorów. Mana dała też mnóstwo od siebie – nie tylko same projekty, ale też treści uzupełniające (do tej pory korzystam z ułożonych przez nią haseł!), które świadczą o tym jak bardzo wczuła się w moją markę podczas pracy. Ostateczny efekt? Moje logo z dnia na dzień podoba mi się coraz bardziej!

Karolina Kochanowska – Piekarska

Babka Lekarska

Mana. Każdy, kto miał szansę z nią współpracować, wie, że stanowi klasę samą w sobie. Tryskająca mnóstwem pomysłów idealnie dopasowanych do okoliczności, które wywołują u człowieka jedną myśl To jest to! Genialne w swej prostocie! Czemu ja sama na to nie wpadłam?

Mana początkowo ustala z zamawiającym szczegółowy plan i wymagania, nigdy nie narzuca, czasem tylko wspomaga sugestią, tak, by ukończone dzieło, reprezentowało sobą jej warsztat i odpowiadało wymaganiom, jakie jest mu stawiane.

Dobrawa i Bogusława Zelwiańskie

NeuroeegMed

Mana zaprojektowała logo i identyfikację graficzną mojego projektu Nierdzewni. Antykorozyjny styl życia. Nie było to łatwe zadanie z uwagi na pojemność znaczeniową tego hasła i jego przesłanie. Od samego początku mogłam liczyć na pełne zaangażowanie Many w projekt i zrozumienie moich oczekiwań, jej cierpliwość i kreatywność. Efekt realizacji jest fantastyczny. Jeśli szukacie osoby z twórczą wyobraźnią i wysublimowanym smakiem artystycznym, a przy tym wsłuchującej się w potrzeby klienta, to jesteście w dobrym miejscu.

Ela Hubner

Fajna baba nie rdzewieje & Nierdzewni. Antykorozyjny styl życia.

 

 STRONY WWW

 

 

 REKLAMA