LOGO

 

Mana z ManaFactory nie pracuje z klientem na zlecenie. Ona pracuje z klientem całą sobą. Czuje temat, czuje osobowość i z tego buduje wizualizację marki. Owszem, oczekuje, odpowiedzi na pewne pytania, ale ona dosłownie czyta między wierszami. Mana wyciągnie z Twojej głowy wizje Twojej firmy. A na koniec poczujesz, że wszystko co stworzyła jest Twoje, choć pokazane jej oczami. Nie wiem jak ona to zrobiła, ale zebrała wszystko co chciałam, aby było przekazem mnie i mojej firmy.

Z całego biznesowego serca polecam Manę z ManaFactory – pozwól jej stworzyć Twoją markę. Zobaczysz, ona wyciągnie z Ciebie całe Twoje myślenie o firmie i obuduje to kolorami, grafiką i odpowiednimi pomysłami, wskaże drogę, podzieli się pomysłami. Nie mogłaś (czy też mogłeś) lepiej trafić. Serio! Zlecaj, mów jej co czujesz i czego chcesz, a za chwilę będziesz mieć świetnie wykonaną robotę. Czyli Twoje myślenie i Many opracowanie. Polecam.

Magda

skutecznakobieta.pl

Współpraca z Maną to było wyzwanie dla mojej kreatywności. Dzięki jej pytaniom pierwszy raz musiałam tak uważnie spojrzeć na swoją markę – jaki ma być jej wizerunek, co chcę sobą reprezentować, jakie wartości są dla mnie najważniejsze? To był niezwykle inspirujący punkt wyjścia dla logo i całej identyfikacji wizualnej.

A później było już tylko lepiej – twórcze dyskusje, kombinowanie z logo, wybieranie kolorów. Mana dała też mnóstwo od siebie – nie tylko same projekty, ale też treści uzupełniające (do tej pory korzystam z ułożonych przez nią haseł!), które świadczą o tym jak bardzo wczuła się w moją markę podczas pracy. Ostateczny efekt? Moje logo z dnia na dzień podoba mi się coraz bardziej!

Karolina Kochanowska-Piekarska

Babka Lekarska